<
Fotografia lotnicza, zdjęcia


Witam na mojej stronie poświęconej wędrowaniu w przestworzach i podpatrywaniu świata z góry. Od ponad 2002 roku moją pasją jest latanie na paralotni i uwiecznianie świata widzianego z wysokości. Przez lata które spędziłem w powietrzu nabyłem bardzo dużego doświadczenia w fotografowaniu z tak wymagającej perspektywy. Fotografia lotnicza sprawia mi wiele radości i jest moją wielką pasją.

  • Oferuję Państwu swoje usługi w postaci lotniczej sesji zdjęciowej architektury, sesji przyrodniczej, zdjęcia lotnicze firm, zakładów przemysłowych oraz infrastruktury transportowej.
  • Na zamówenie wykonam fotografie na potrzeby: geodezji, kartografii, archeologii.
  • Zapraszam jeśli potrzebujesz zdjęć lub filmu z ważnego wydarzenia lub firmowej imprezy plenerowej.

Korzystam z profesjonalnej lustrzanki umożliwiającej wykonanie zlecenia w bardzo wysokiej jakości. W zależności o wymagań klienta jestem w stanie wykonać zdjęcia lotnicze w zakresie od kilkudziesięciu do kilkuset metrów wysokości a uzyskany materiał obejmuje obszar pod różnym kątem kadrowania.

Posiadam świadectwo kwalifikacji wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego uprawniające do operowania bezzałogowymi statkami powietrznymi o masie do 25 kg UAV VLOS, a także pilota paralotni uprawniające do lotów z napędem.

W razie pytań jestem do dyspozycji. 

Z lotniczym pozdrowieniem

Robert Lesiuk